T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

  


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlimizden Haberler / Haber Paylaşma

 Basın Mensuplarına Eğitim Semineri
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Karabük Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) işbirliği ile ilimizde faaliyet gösteren yazılı, görsel, işitsel ve internet medyası ile ajans temsilcilerine yönelik olarak “Eğitim Semineri” verilecek.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı 2013 yılı Teknik Destek Programı kapsamında “eğitim verme” türünde yürütülecek olan seminerde; Karabük ilinde faaliyetlerini sürdüren yerel medya yönetici ve çalışanlarının mesleki bilgi ve teknik kapasitelerinin artırılması hedeflenmekte olup, eğitim seminerinin sonunda katılımcılara uluslararası geçerli Sertifika verilecek.

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün “Güçlü Basın, Güçlü Karabük” başlığı altında düzenlediği eğitim semineri 23-29 Aralık 2013 tarihleri arasında sabah 08.30 – 13.00 saatleri arasında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek. Eğitim Seminerinde katılımcı basın mensuplarına, BESA Uluslararası Belgelendirme Teknik Kontrol ve Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti. eğitim görevlisi Hülya Dinçel tarafından; Türkçe Dil Bilgisi ve İmla Kuralları, Basın Ahlak İlkeleri ve Etik Değerler, Fotoğraf Düzenleme ve Mizanpaj teknikleri konusunda günde beş saatten toplam 35 saat eğitim verilecek.

/216/yerel medya egitim semineri1  Bu içerik toplam 575.619 kez gösterildi, Site toplam 964.952 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 51 kişi geziyor.

 Yenice İlçesi  360 Sanal Tur
 Karabük Organize Sanayi
360 Sanal Tur


 KARABÜK VALİLİĞİ KÜLTÜR YAYINLARI
Karabük ve Demirçelik Sempozyumu Safranbolu Saat Kulesi Sempozyumu Safranboluda Zamanın Renkleri Karabük Safranbolu El Sanatları Karabük Safranbolu Folkloru Karabük Tarihi
Karabük ve Yöresi Ağızları Mübadele ve Safranbolu Türkiyenin İlk Ağır Sanayi Kenti Karabük Karabük Safranbolu Gezi Rehberi Karabük Safranbolu Yemekleri Arşiv Belgelerinde Karabük(İndirmek İçin Tıklayınız!)
Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın!
 

Safranbolu Turizm