T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

  


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlimizden Haberler / Haber Paylaşma

 Vali Küçük’e Cumayanı Köyünde Coşkulu Karşılama
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Nüfus itibariyle ve merkeze yakınlığı ile Karabük’ün en büyük köylerinden biri olan Cumayanı Köyü’nde sorunlar bir bir çözülüyor. Vali İzzettin Küçük beraberinde Vali Yardımcısı Abidin Ünsal ile birlikte Cumayanı Köyünü ziyaret ederek sorunları yerinde inceledi.

Cumayanı Köyü girişinde davul-zurna eşliğinde kalabalık bir vatandaş gurubu tarafından karşılanan Vali İzzettin Küçük, daha sonra muhtarlığa geçerek Köy muhtarından köyün sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı.

Vali Küçük’ün köyleriyle yakından ilgilendiğini ve bugüne kadar köyün tüm ihtiyaçlarını giderdiğini belirten Köy Muhtarı Bilal Bozkurt, köy yollarının parke döşenmesi ve çöp konteynırlarının yenilenmesi için yardım talep etti.

Vali İzzettin Küçük ise Cumayanı Köyünün daha yaşanabilir bir konuma gelmesi için imkanlar ölçüsünde köye gerekli her türlü yardımın yapıldığını ve bundan sonra da imkanlar ölçüsünde bu yardımların devam edeceğini söyledi. Köyün en önemli kısımları olan 1 km’lik alanın parke ile döşenmesi ve çelik çöp konteynırlarının temin edilmesi için gerekli çalışmalarını yapacaklarını belirten Vali Küçük, muhtardan köyün temiz tutulması konusunda söz istedi.

Vali İzzettin Küçük daha sonra köyü gezerek muhtardan sorunlar hakkında yerinde bilgiler aldı ve vatandaşlarla sohbet etti.

/154/valicumayanı2  /154/valicumayanı3  /154/valicumayanı4  /154/valicumayanı5  /154/valicumayanı6  


Bu içerik toplam 583.621 kez gösterildi, Site toplam 975.893 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 44 kişi geziyor.

 Yenice İlçesi  360 Sanal Tur
 Karabük Organize Sanayi
360 Sanal Tur


 KARABÜK VALİLİĞİ KÜLTÜR YAYINLARI
Karabük ve Demirçelik Sempozyumu Safranbolu Saat Kulesi Sempozyumu Safranboluda Zamanın Renkleri Karabük Safranbolu El Sanatları Karabük Safranbolu Folkloru Karabük Tarihi
Karabük ve Yöresi Ağızları Mübadele ve Safranbolu Türkiyenin İlk Ağır Sanayi Kenti Karabük Karabük Safranbolu Gezi Rehberi Karabük Safranbolu Yemekleri Arşiv Belgelerinde Karabük(İndirmek İçin Tıklayınız!)
Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın!
 

Safranbolu Turizm