T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

  


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlimizden Haberler / Haber Paylaşma

 Vali İzzettin Küçük, Kardemir’de İşçilerle İftar Yaptı
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Vali İzzettin Küçük, KARDEMİR’de Bin 500 derece sıcaklıktaki ateşin karşısında çalışan işçilerle birlikte oruç açtı.

Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) A.Ş. Çelikhane yemekhanesinde işçilerle birlikte iftar yapan Vali İzzettin Küçük’e KARDEMİR A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Başkan Yardımcısı Kamil Güleç ve Genel Müdür Fadıl Demirel ile Müdür yardımcıları da eşlik etti.

İftar öncesi Genel Müdür Fadıl Demirel’den Çelikhane ile ilgili bilgi alan Vali Küçük, potalardan kazanlara dökülen Bin 500 derece sıcaklıktaki sıvı madenleri görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Çelikhane yemekhanesinde iftarını yapan Vali Küçük, iftar sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada , “KARDEMİR işçileri meşakatli bir iş yapıyor. Bu sıcaklığın karşısında alın teri dökerek oruç tutmaya çalışıyorlar. Bizlerde böylesi zor ve meşakatli bir iş karşısında çalışan işçilerimizle orucumuzu açtık” dedi.

/122/kardemiriftar2  /122/kardemiriftar3  /122/kardemiriftar4  /122/kardemiriftar5  Bu içerik toplam 624.182 kez gösterildi, Site toplam 1.029.464 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 15 kişi geziyor.

 Yenice İlçesi  360 Sanal Tur
 Karabük Organize Sanayi
360 Sanal Tur


 KARABÜK VALİLİĞİ KÜLTÜR YAYINLARI
Karabük ve Demirçelik Sempozyumu Safranbolu Saat Kulesi Sempozyumu Safranboluda Zamanın Renkleri Karabük Safranbolu El Sanatları Karabük Safranbolu Folkloru Karabük Tarihi
Karabük ve Yöresi Ağızları Mübadele ve Safranbolu Türkiyenin İlk Ağır Sanayi Kenti Karabük Karabük Safranbolu Gezi Rehberi Karabük Safranbolu Yemekleri Arşiv Belgelerinde Karabük(İndirmek İçin Tıklayınız!)
Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın! Afiş için tıklayın!
 

Safranbolu Turizm